Herrbyrå nyrenässans

Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERRBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, sju lådor, fanérad i valnöt och valnötsrot, skuren dekor, bredd 65 cm, djup 49 cm, höjd ca 138 cm.

Bruksslitage, mindre fanerskador.

787357

2020-06-26