Oljemålning Stanislaw Wisniewski

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WISNIEWSKI (1936-2016): "Figura II", signerad ST Wisniewski, daterad 76, olja på duk, ca 99 x 89 cm

787374

2020-06-30