Tomas Almberg skulptur

Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936), skulptur föreställande fågel, monogramsignerad TA, stomme i grönpatinerad och förgylld brons, monterad på träsockel, höjd 39 cm

787381

2020-06-28