Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, ca 100 blandade delar, rostfritt stål, omkring 1900-talets mitt, Gense, längder 11 - 19,5 cm
Bruksslitage
787401
2020-08-23