Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ULF LUNDELL (född 1949): Hommage à William S(Shakespeare), signerad och daterad Lundell -90, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56,5 cm
787405
2020-06-26