Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ 1930-tal, trol svensk tillverkning, höjd ca 78 cm, sitthöjd ca 40 cm

bruksslitage, klädsel med fläckar

787430

2020-07-06