Victrola grammofon 1900
Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
VICTROLA GRAMMOFON, mahogny, 1900-talets första del, golvmodell med inbyggd högtalare och underskåp förskivor, hjultrisssor märkt Victor Talking Machine Co, USA, höjd 110, 50x56 cm, medföljande en signerad stenkaka (Delta Rythm Boys, "Flottarkärlek"/ En rödliten stuga"), en ask stift
Smärre ytskador, 2 lösa delar medföljer
787437
2020-06-27