Alvar Aalto bord modell 83

Alvar Aalto bord modell 83
Alvar Aalto bord modell 83
Alvar Aalto bord modell 83
Alvar Aalto bord modell 83
Alvar Aalto bord modell 83
Alvar Aalto bord modell 83

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

ALVAR AALTO, BORD modell 83 , Artek, 1900-talets senare hälft, lackerad björk och skivan i fanerad ask, höjd 71,5 cm, skivan 182 x 91 cm.

Billnäs goes online

787442

2020-07-04