1548 - Allmogekeramik

1548 - Allmogekeramik
1548 - Allmogekeramik
1548 - Allmogekeramik
1548 - Allmogekeramik
1548 - Allmogekeramik
1548 - Allmogekeramik
1548 - Allmogekeramik
1548 - Allmogekeramik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

ALLMOGEKERAMIK, 5 delar, glaserat lergods, kanna, krus, burkar, 1900-tal, höjder 13 - 20 cm

Bruksslitage

787444

2020-08-23