1661 - Allmogekeramik

1661 - Allmogekeramik
1661 - Allmogekeramik
1661 - Allmogekeramik
1661 - Allmogekeramik
1661 - Allmogekeramik
1661 - Allmogekeramik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLMOGEKERAMIK, 8 delar, saltglaserat stengods, bemålat och glaserat lergods, bl a Wallåkra, höjd upp till 21, Ø 48 cm

Bruksslitage, skador

787448

2020-08-23