Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets fjärde kvartal, stålrörsstommar, sitsar av flätad rotting, sitshöjd ca 46 cm.

Bruksslitage.

787467

2020-08-08