Skänk i teak Abra möbler Taberg
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, med barskåp, teakfanér, Abra möbler, Taberg, Småland, 1950/60-tal, höjd ca 108, 173x45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis blekt, repor, märken, två nycklar medföljer
787471
2020-06-29