Peder Josefsson träsnitt

Peder Josefsson träsnitt
Peder Josefsson träsnitt

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PEDER JOSEFSSON, träsnitt, "Lou-lan II", signerad och numrerad 30/40, 39 x 119 cm.

Ej examinerad.

787491

2020-08-05