Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PEDER JOSEFSSON, träsnitt, "Lou-lan II", signerad och numrerad 30/40, 39 x 119 cm.
Ej examinerad.
787491
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här