Fåtölj
2020-06-29
787492
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stomme i ek, fast stoppning, röd textilklädsel, sitthöjd 38, rygghöjd 70 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar på klädsel