Alexander Wilhelms olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER WILHELMS, motiv med fartyg på stormigt hav, olja på duk, signerad, mått ca 60x50 cm

787499

2020-06-29