HANS OSVALD LARSSON

HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS OSVALD LARSSON (1915-1973): motiv med rökande man, monogramsignerad HOL, olja på pannå, ca 25x20 cm

787502

2020-06-29