Karl Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

KARL ERIK BILLESTRÖM (född 1920): Blue Persian, signerad Billeström samt daterad -72, olja på duk, ca 56x36 cm

787510

2020-06-29