Alvin Stöhr

Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVIN STÖHR (1874-1941): skeppsmotiv, signerad och daterad Alvin Stöhr -33, olja på duk, ca 42x34 cm

Dukskada med retusch

787515

2020-06-29