1549 - Soppservis Gustavsberg

1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg
1549 - Soppservis Gustavsberg

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAVSBERG, soppservis, Soupe Cuisine, porslin, 76 + 1 delar, bestående av soppskålar med undertallrik samt Dualit elektrisk soppvärmare i samma stil, 1900-/2000-tal

Bruksslitage

787520

2020-08-23