Soffa sengustaviansk
Closed
2020-06-29
787523
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
SOFFA, sengustavianskt provinsarbete, vitmålad, skuren dekor, höjd, 87, sitthöjd 38, längd 158 cm
Slitage, renoverad och kompleterad, lagning