Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
SOFFA, sengustavianskt provinsarbete, vitmålad, skuren dekor, höjd, 87, sitthöjd 38, längd 158 cm
Slitage, renoverad och kompleterad, lagning
787523
2020-06-29