Soffa sengustaviansk

Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

SOFFA, sengustavianskt provinsarbete, vitmålad, skuren dekor, höjd, 87, sitthöjd 38, längd 158 cm

Slitage, renoverad och kompleterad, lagning

787523

2020-06-29