Spegel ramar

Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar
Spegel ramar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, RAMAR, 2 st, 1900-tal, bronserade, dekor i pastellage, ca 66x45/ yttermått 52x44 innermått 36x27 resp 48x43/ 33x28 cm

Spegel m lagningar o smärre skador resp skador smärre bortfall

787533

2020-06-28