Kliuchnikov stilleben

Kliuchnikov stilleben
Kliuchnikov stilleben
Kliuchnikov stilleben
Kliuchnikov stilleben
Kliuchnikov stilleben
Kliuchnikov stilleben
Kliuchnikov stilleben
Kliuchnikov stilleben

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland född 1956): Vodkastilleben, olja på duk, signerad. Kluchnikov, daterad atergo 2001, olja på duk, ca 59x71 cm

Oramad

787539

2020-06-30