Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland född 1956): Vodkastilleben, olja på duk, signerad. Kluchnikov, daterad atergo 2001, olja på duk, ca 59x71 cm
Oramad
787539
2020-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här