Luktdosor och parfymflaska silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSOR, 3 st, 1800-tal, PAFYMFLASKA, 1900-tal, silver, delvis graverad dekor, längd 6,5x8,5 cm, vikt 89 g

Slitage

787543

2020-06-30