Bägare och muggar silver

Bägare och muggar silver
Bägare och muggar silver
Bägare och muggar silver
Bägare och muggar silver
Bägare och muggar silver
Bägare och muggar silver
Bägare och muggar silver
Bägare och muggar silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 4 st, MUGGAR, 2 st, silver, bl.a. Ryssland, delvis graverade, höjd 4-6,5 cm, vikt 170 g

En med monogram, slitage och mindre bucklor

787547

2020-06-30