Luktdosa silver

Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LUKTDOSA, silver, 1700-tal, rokoko, dekor i relief, lock prydd med fågel, spår av förgyllning, höjd 8,5 cm

Sliten förgyllning, sned fågel, undersida med gravyr

787553

2020-06-30