Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, stomme i folierad metall, skivor i rökfärgat glas, höjd ca 61 samt 80x44 cm

Ingår i temaauktionen Celebration

Slitage, omfattande på handtagen

787556

2020-06-30