1550 - Bestick Thebe

1550 - Bestick Thebe
1550 - Bestick Thebe
1550 - Bestick Thebe
1550 - Bestick Thebe
1550 - Bestick Thebe
1550 - Bestick Thebe

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, 74 delar, bestående av 24 knivar, 24 gafflar, 24 skedar och 2 smörknivar, omkring 1900-talets mitt, Gense, längder 17,5 - 19,5 cm

Bruksslitage

787576

2020-08-23