Barncykel 1950-tal

Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal
Barncykel 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BARNCYKEL, trehjuling, Skeppshult, Albert Samuelsson, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 45, längd ca 80 cm

Slitage , patina

787581

2020-06-30