Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, BJS, Skellefteå, 1900-talets mitt, böjlig arm, lackerad plåt samt mässing, höjd ca 70 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

787589

2020-06-28