Thor Furulund

Thor Furulund
Thor Furulund
Thor Furulund
Thor Furulund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOR FURULUND (f. 1943), Untitled, signerad och daterad New York, 1988, olja på duk, 81x166 cm

787603

2020-06-28