Olma herrarmbandsur

Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur
Olma herrarmbandsur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLMA, armbandsur, stål, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 903004, cal Landeron 248, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lös sekundvisare, glas med skador, slitage

787606

2020-06-28