Bordslampor 2 st Carl Fagerlund Orrefors

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, 2 st, bordslampor, Orrefors, underfång i blått och olivgrömnt fäste i metall och gulmetall, signerade Orrefors, höjd ca 30 - 31 cm nexkl armatur

Slitage, ej funktionstestade, armatur samt armaturring lös på en av lamporna

787612

2020-06-28