Praktbägare

Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare
Praktbägare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRAKTBÄGARE, 1700-tal, glas, graverad dekor, uppsvängd hänkel, höjd 21 cm

Bruksslitage

787622

2020-06-28