Märkduk 1800-tal

Märkduk 1800-tal
Märkduk 1800-tal
Märkduk 1800-tal
Märkduk 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MÄRKDUK, 1800-talets första hälft, dekor av bl a träd med fåglar, märkt EJH 1828-1840, ca 32x30 cm, ramad

Fläckar, skador

787623

2020-06-28