Edition Ete Tudor Armbandsur 1960-tal 14K
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TUDOR, armbandsur, 1960-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, krona med monogram, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 1588, serie nr. 564030, kaliber 2422, diam ca 34 mm, box original medföljer
Urtavla med missfärgning/ fläck. Bruksslitage. Box saknar inredning. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
787648
2020-07-26