Omega de Ville Armbandsur 1980-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA DE VILLE, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, doublé, safirglas, krona med Omega symbol, senare läderrem ej original, förgylld sölja i original, ref nr. 195.0075.2, kaliber 1378, diam ca 33 mm
Fint skick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
787668
2020-07-05