Edition Ete Omega Constellation
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, pärlemorurtavla, krona med Omega, halvstel länk med viklås i original ref nr. 6552/864, serie nr. 55647458, diam ca 25 mm
Bruksslitage. Behov av batteribyte. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
787678
2020-07-26