54 - Mattallrikar med sällsamma fiskar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

MATTALLRIKAR, 12 st, Kingdom of the sea, flintgods med grafisk dekor av sällsamma havsfiskar, design Susan Williams-Ellis, Port Meiron, England, 1970-tal, Ø 16 cm

Bruksslitage, krackeleringar

787686

2020-08-21