Stolar 1 par gustaviansk stil
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, gustavianska stil, 1900-tal, vitmålade, skuren dekor, genombrutna ryggbrickor med spjälknippen, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 42 cm.
Slitage, färgbortfall, renoverade, senare målning samt klädsel, klädsel med mindre skador.
787709
2020-08-07