Stolar 1 par gustaviansk stil

Stolar 1 par gustaviansk stil
Stolar 1 par gustaviansk stil

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska stil, 1900-tal, vitmålade, skuren dekor, genombrutna ryggbrickor med spjälknippen, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 42 cm.

Slitage, färgbortfall, renoverade, senare målning samt klädsel, klädsel med mindre skador.

787709

2020-08-07