Helene Billgren

Helene Billgren
Helene Billgren
Helene Billgren
Helene Billgren
Helene Billgren
Helene Billgren

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELENE BILLGREN (född 1952): Kvinnofigur samt ögonfransar, signerad Helene Billgren, numrerad 14/250, färgetsning, bildmått ca 23x33 cm, bladmått ca 38x53

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Oramad

787723

2020-06-30