Helene Billgren
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELENE BILLGREN (född 1952): Kvinnofigur samt ögonfransar, signerad Helene Billgren, numrerad 14/250, färgetsning, bildmått ca 23x33 cm, bladmått ca 38x53
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Oramad
787723
2020-06-30