Margareta Renberg Berta

Margareta Renberg Berta
Margareta Renberg Berta
Margareta Renberg Berta
Margareta Renberg Berta

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MARGARETA RENBERG (1945-2005): Utan titel, stämpelsignerad (präglad), 2005, torrnål, bladmått ca 27x39 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Oramad

787724

2020-06-30