Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
MARGARETA RENBERG (1945-2005): Utan titel, stämpelsignerad (präglad), 2005, torrnål, bladmått ca 27x39 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Oramad
787724
2020-06-30