Stig Lindberg matservis
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, "Coq", servis, 184 dlr, Gustavsberg, glaserat stengods, bestående av: 10 mattallrikar, 48 tallrikar, 17 djupa, 41 frukosttallrikar, 2 uppläggningsskålar - en med lock, kaffekanna utan lock, tekanna med lock, 8 kaffekoppar med 30 fat, 7 tekoppar med 11 fat
Slitage, missfärgningar, vissa delar med nagg
787746
2020-06-29