Stig Lindberg matservis

Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis
Stig Lindberg matservis

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STIG LINDBERG, "Coq", servis, 184 dlr, Gustavsberg, glaserat stengods, bestående av: 10 mattallrikar, 48 tallrikar, 17 djupa, 41 frukosttallrikar, 2 uppläggningsskålar - en med lock, kaffekanna utan lock, tekanna med lock, 8 kaffekoppar med 30 fat, 7 tekoppar med 11 fat

Zustandsbeschreibung

Slitage, missfärgningar, vissa delar med nagg

787746

2020-06-29