Ian Rusth

Ian Rusth
Ian Rusth
Ian Rusth
Ian Rusth

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

IAN RUSTH (född 1950): Stilleben med kanna, "Bouquet of flowers", signerad, bildmått 50x50 cm (rammått 62x62 cm)

PROVENIENS: Inköpt på galleri i London, omkring år 2000

Framstår i gott skick

787748

2020-08-09