Ian Rusth
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IAN RUSTH (född 1950): Stilleben med kanna, "Bouquet of flowers", signerad, bildmått 50x50 cm (rammått 62x62 cm)
PROVENIENS: Inköpt på galleri i London, omkring år 2000
Framstår i gott skick
787748
2020-08-09