Skulptur förgylld brons

Skulptur förgylld brons
Skulptur förgylld brons
Skulptur förgylld brons
Skulptur förgylld brons
Skulptur förgylld brons
Skulptur förgylld brons
Skulptur förgylld brons
Skulptur förgylld brons

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKULPTUR, "Look at my legs", design RR Sweden, Helsingborg, förgylld brons, i form av gymnastiserande groda, signerad R+R, bredd 100 cm, total höjd inkl sockel 62 cm.

787753

2020-06-30