Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Dam med blommig hatt, signerad L. Jirlow, olja på pannå, ca 18,5x10,5 cm.

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

787769

2020-06-29