Soffa tresits

Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits
Soffa tresits

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, tresitsig, cognacsfärgat skinn, lösttagbara sitt och ryggplymåer, bredd ca 210 cm

Bruksslitage, patina

787772

2020-07-05