Halvmånebord

Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

HALVMÅNEBORD, 1 par, 1800-talets slut, svarvade ben, höjd ca 72, diameter 119 cm

slitage, märken, en bordsskiva nedslipad

787773

2020-06-30