Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TECKNINGAR 2 st, blyerts, 1800-tal, flickporträtt, Emma Medén, daterade 1864 resp 1868, yttermått ca 27x23 cm
gulnat papper, fläckar
787782
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här